VIDEO: Roman Konontšuk: “Eks peame uuel aastal uuesti proovima…”

Lääne-Virumaa Kossuliiga finaalpäeva järelkajad jätkuvad – toome teieni meistriliiga finaalis kaotajate ridades 22 punkti ja 11 lauapalliga kaksikduubli teinud Roman Konontšuki mängujärgsed emotsioonid.

„Noorem vend mängis täitsa hästi, täna jäi tema peale,“ sõnas RLV Massive’i parimaks kerkinud Konontšuk pärast mängu tunnustavalt alles 16-aastase venna Artur Konontšuki suunas, kes Kadrina Karude ridades meistriks krooniti.

„Karud mängisid kaitses väga hästi, oskasid ülevalt hästi trappida, tõmbasid kahekesti tagamängijatele peale ja tegid mängu meile päris raskeks. Seetõttu oli meil raske sööta ning kaotasime päris palju palle. Vaheltlõikeid oli neil väga palju, selles mõttes väga tublid,“ lisas ta mängu kommenteerides.

Kui uurisime, mis tema arvates finaali tulemuse puhul määravaks sai, sõnas Konontšuk: „Oleksime pidanud rohkem mängima korvi alla, me jätsime selle kasutama, ei jõudnud see pall kuidagi sinna. Ja kui jõudiski, siis oskasid nad ilusti kokku tõmmata. Lõpus neil kolmesed läksid ka, meil visked ei tabanud.“

„Poleks arvanud, et Kadrina Karud selle hooaja võidavad, samuti oli üllatav Virumaa PK pronks. Me ise jahtisime seda esikohta, aga ei õnnestunud. Eks peame uuel aastal uuesti proovima,“ lausus mitmekülgne mängumees lõpetuseks.