VIDEO: Rain Veideman: “Tip-top korvpall!”

Lääne-Virumaa Kossuliiga finaalpäeval oli korvpallipidu nautima tulnud ka Lääne-Virumaa edukaim korvpallur Rain Veideman, kelle kaameraga kinni püüdsime.

„Hoian ikka pöialt RLV Massive’i meeskonnale, sest kunagi sai ka ise selles meeskonnas mängitud. Kahjuks poolajaks on mänguohjad Kadrina Karude käes, kuid loodan, et Massive’i poisid tulevad mängu tagasi,“ sõnas Veideman, kui uurisime temalt kummale meeskonnale ta Lääne-Virumaa Kossuliiga meistriliiga finaalis kaasa elab.

Finaali mängukvaliteedi kohta jagus Itaalia esiliigas pallival Eesti koondise tagamängijal kiidusõnu: „Tip-top korvpall. Kui ma ise veel mängisin, oli rohkem vanemaid mängijaid, praegu on rohkem noorema generatsiooni mängijaid.“

„Minu enda arvamus on, et ma tegin õige käigu ning jäin selle hooaja lõpuga väga rahule,“ kommenteeris Veideman oma klubivahetust hooaja lõpufaasis, kui siirdus mängima Itaalia esiliigasse Udine meeskonda.

„Fiiling on enam-vähem finaalpäevale kohane, aga võiks rohkem rahvast olla,“ tegi Veideman üleskutse järgmiseks hooajaks kõigile Lääne-Virumaa korvpallisõpradele.