VIDEO: Raimond Tribuntsov: “Olen õnnelik, et nii läks!”

Viimase tagasivaatena Lääne-Virumaa Kossuliiga finaalpäevale toome teieni intervjuu Kadrina Karude ridades finaali kõige väärtuslikuma mängija tiitliga pärjatud Raimond Tribuntsovi ning võistkonna treeneri Alari Uusmanniga.

„Finaali parima mängija tiitli saamisele ma ei mõelnud, mõtlesin sellele, mis saab siis, kui võidame. Raivo lubas meid Türki saata ja nüüd niimoodi lähebki,“ sõnas Lääne-Virumaa Kossuliiga finaalpäeval Kadrina Karud kuldmedalile viinud ja kohtumise parimaks mängijaks valitud Raimond Tribuntsov vahetult pärast autasustamist rahulolevalt.

„Me olime valmistunud selleks, et vastased on meist pikemad ja tugevamad ning hakkavad korvi alla suruma, sealt nad meile järgi tulidki,“ lausus meeskonna treener Alari Uusmann finaali esimest poolaega analüüsides.

Tiitlivõidu peamiseks põhjuseks nimetas Uusmann paremat treenitust: „Teisel poolajal mängisime agressiivsemalt kaitses, nemad väsisid aga meie jaksasime. Lisaks oli meil väga hea kambavaim, kõva toetus pingilt on suur asi.“

Ka Tribuntsov ei pidanud üllatuseks seda, et nende meeskond möödunud hooaja meistriliiga viimaselt kohalt esimeseks tõusis: „Meil on noor meeskond, oleme terve hooaja kõvasti trenni teinud. Enne hooaja algust ei osanud midagi arvata, aga olen väga õnnelik, et just nii läks.“