RLV Massive

RLV Massive ootab kevadiseks finaalivastaseks Kadrina Karusid

Lääne-Virumaa Kossuliiga hooajaeelses intervjuude sarjas teeme lähemalt tutvust 2018/2019 hooajal liigas osalevate meeskondadega.

Kogu liigas eristub teistest RLV Massive messkond – see on midagi enamat kui korvpallivõistkond, sest ühendab endas väga laia sõpruskonda inimestest, keda lisaks spordile liidab veel armastus hiphopmuusika vastu. Haljala meeskonna tegemistest andis meile põgusa ülevaate võistkonna esindaja Andri Prual.

Tulite mullu Lääne-Virumaa Kossuliigas karikavõitjaks, aga kevadel jäi kuldne duubel tegemata. Kas see oli teie jaoks kokkuvõttes siiski õnnestumine või olid eesmärgid suuremad?

Eks ikka oleks tahtnud võita, kuid ei saa ka öelda, et eelmise hooaja teine koht oleks ebaõnnestumine. Vastas oli ühtlane ja treenitud meeskond, kes terve hooaja vältel koos treenisid ja võistlesid.

RLV Massive
RLV Massive on Lääne-Virumaa Kossuliiga 2017. aasta karikavõitja (foto: Ain Liiva)

Kas uuel hooajal jätkate suures plaanis sama koosseisuga või on tulemas ka muudatusi?

Võibolla keegi tuleb juurde, kuid pigem sama koosseisuga.

Kumb RLV Massive meeskonnas domineerib, kas soov heade sõpradega palliplatsil mõnusalt aega veeta või sportlik printsiip ehk võit iga hinna eest?

Veedame mõnusalt koos aega nii enne kui pärast mängu. Palliplatsil proovime ikka rohkem pallimängule keskenduda. Oluline ongi pigem see kooslus, mis meil on – hoiame nii platsil kui ka väliaspool saali  kokku ka siis kui on põud. Õlg-õla ja külg-külje kõrval läheme võitma alati!

Kuidas RLV Massive tiimi mängijad ennast suvel vormis hoiavad ning millal algasid ühised treeningud uueks hooajaks?

Kuna oleme ikkagi amatöörkorvpallurid, liigutab suvel igaüks ennast enda tunde ja vaba aja järgi. Eelnevatel aastatel oleme suve lõpus teinud paaripäevase ühise laagri, aga sel aastal meestel kahjuks ajad ei klappinud. Trennid algasid meil koos kooli algusega.

Mida ootate Lääne-Virumaa Kossuliiga uuelt hooajalt ning kas seate endale ka mingid eesmärgid?

Ootame huvitavaid ja tasavägiseid mänge. Kuna meeskonna liikmetel on visioon ja eesmärk ühine nii spordis kui mujal, siis usume, et usk ühine viib kõik sihile.

Kes mängivad kevadel Lääne-Virumaa Kossuliiga meistriliiga finaalis?

Pakun, et kevadel mängime finaalis Kadrina Karude vastu.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.