Parim väljakukohtunik on Ragnar Leppikus, lauakohtunik Marilii Pohlak!

Hooaja lõpp on aeg parimate tunnustamiseks. Korvpallimängus on oluline roll ka kohtunikel, sest hea kohtunik oskab õigust mõistes jääda märkamatuks. Lääne-Virumaa Kossuliiga meeskondade esindajate häälte põhjal selgus, et 2018/2019 hooaja parim kohtunik on Ragnar Leppikus!

Lääne-Virumaa Kossuliiga 2018/2019 hooajal mõistis väljakutel õigust üle 20 kohtuniku. Hooaja parima kohtuniku valimisel palusime igal meeskonnal nimetada oma kandidaat ning tulemuste summeerimisel selgus, et kõige enam hinnati lõppenud hooajal noorema põlvkonna esindaja Ragnar Leppikuse tööd.

Ragnar on Lääne-Viru maakonna üks nooremaid kohtunikke, kes lisaks väljakul õigusemõistmisele on ka aktiivne lauakohtunik ja mulluse hooaja eest ka parima lauakohtuniku tiitliga pärjatud. Lisaks kohtunikutööle osales ta Kossuliiga esiliigas ka mängijana, esindades hooaja esimeses pooles esiliiga võitja SK Vinni Tammede meeskond, kust kevadel liikus “meie toidukaubad” võistkonna rivistusse.

Väljakukohtunike kõrval on korvpallimängu igakülgses õnnestumises väga suur roll ka lauakohtunikel. Lääne-Virumaa Kossuliiga lõppenud hooaja parimaks lauakohtunikuks on Marilii Pohlak.

Lääne-Virumaa Kossuliiga tänab kõiki väljaku- ja lauakohtunikke eduka ja õnnestunud korvpallihooaja eest!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.