RSK Tarvas on Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõitja 2018

Kossuliiga karikajahti alustab 13 meeskonda

Lääne-Virumaa Kossuliiga juubelihooaeg stardib traditsiooniliselt karikavõistlustega, kus sel hooajal osaleb 13 meeskonda. Valitseva karikavõitjana asub võistlustulle ka Rakvere Tarvas.

Esmaspäeval Rakveres toimunud koosolekul loositi karikasarjas osalemissoovi avaldanud meeskonnad paaridesse. Ainukesena paigutati neist ilma mängudeta teise ringi ehk kaheksa tugevama hulka mullu karikafinaalis heidelnud RSK Tarvas ning Ilves Transport.

Fortuuna oli sel korral eriti armuline tabeli alumise osa suhtes, kust leiab vaid kaks mullu meistriliigas mänginud meeskonda – Simuna Spordiklubi ning Ida-Virumaa esindaja Lüganuse. Seega, hea õnne korral võib taas korduda mullune olukord, kus finaalis osaleb vähemalt üks madalama liiga meeskond. Avaringis lähevad omavahel vastamisi SK KNT ja Sõmeru ning Lüganuse vastaseks on vaid karikavõistlustel kaasa tegev Võsu meeskond. Võitjad kohtuvad omavahel veerandfinaalis. Teises veerandfinaalis lähevad vastamisi Ilves Transport ja Simuna Spordiklubi.

Ülemises tabeli pooles on aga ees oodata mitmeid põnevaid vastasseise. RLV Massive saab end avaringis “soojaks mängida” Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kooli vastu ning peab järgmises ringis rinda pistma Rakvere Tarva võistkonnaga, kes on valitsev karikavõitja. Väike-Maarja siseheitluses selgitavad edasipääseja Väike-Maarja Päästekool ja BGM Ehitus ning kolmas paar on Kadrina valla siseasi, kui Kadrina Karude vastaseks on Meie Toidukaubad.

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistlused 2019
Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste tabel 2019 (seisuga 29.08.2019)

Karikavõistluseid peetakse „kahest parem“ põhimõttel, ehk edasi järgmisesse ringi pääseb parem meeskond kahe mängu kokkuvõttes. Karikavõistlused kulmineeruvad 28. detsembril Rakvere Spordikeskuses toimuva finaalmänguga.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.