Novembri parimad mängijad on Sander Ramul ja Kaspar Põldmaa

Eesti Ööjooks Kossuliiga annab koostöös Ballzy’ga igal kuul välja kuu parimate mängijate auhinnad. Sarnaselt oktoobrile said ka novembrikuus auhinnatud testturniiri kummagi alagrupi parimad, alates detsembrist valitakse meistri- ja esiliiga parimad ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad.

Sander Ramul
Testturniiri A-alagrupi novembrikuu parim mängija on Sander Ramul (foto: Ain Liiva)

Testturnii A-alagrupi novembrikuu parim mängija on Sander Ramul. 1JVBr on Ramuli eestvedamisel tõusnud üheks selle hooaja komeediks. Väle viskemasin oli novembris pidurdamatus hoos – tema vedamisel võitsid ajateenijad kõik neli kohtumist. Ramul püstitas eelmisel kuul ka mitu Kossuliiga rekordit, kui 14. novembri kohtumises SK Aaspere vastu tabas 17 kaugviset ning viskas 80 punkti. Tema novembrikuu keskmised näitajad nelja mängu peale olid muljetavaldavad – 8 kolmest mängus ning keskmine punktiskoor koguni 46!

Testturniiri B-alagrupi novembri parim on Kaspar Põldmaa. Simuna Spordiklubi meeskond pidas novembris testturniiril kolm mängu – kaks võideti ülekaalukalt, lisaks saadi 20:0 tehniline võit kirja Hulja meeskonna vastu. Kaspar Põldmaa oli novembris väga kuuma käega, kostitades vastaseid keskmiselt 8 tabava kaugviske ja 33 punktiga.

Kaspar Põldmaa
Testturniiri B-alagrupi novembri parim mängija on Kaspar Põldmaa (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Eesti Ööjooks Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna – kinkekoti, mis sisaldab 40 euro väärtuses erinevat korvpallivarustust.