RSK Tarvas I

Kossuliiga laiendab haaret

Teisipäeval kogunesid Rakveres Lääne-Virumaa Kossuliiga võistkondade esindajad, et arutada läbi ja kinnitada 2018/2019 hooaja võistlussüsteem ja võimalikud muudatused võistluste juhendis. Märgilise tähendusega on see, et pea üksmeelselt oldi poolt liiga laienemise osas naabermaakondadesse – nii liituvad eeloleval hooajal meistriliigaga vähemalt kaks meeskonda Ida-Virumaalt ning esiliigaga üks meeskond Järvamaalt.

Mullu meistriliigas osalenud meeskondadele asuvad sel hooajal konkurentsi pakkuma Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku KK ning Kiviõli/Maidla võistkond. Esiliigaga liitub Järvamaa esindajana Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool.

Mulluse hooaja võistkondadest on loobunud SK Rakke ning “leivad on ühte kappi pannud” RSK Tarvas II ja Rakvere Tööriistamarket.

Olulise muudatusena pääseb kevadel mõlemas liigas play-off mängudele 8 parimat meeskonda (senise 6 asemel), mis annab tabeli keskmikele võimaluse hooaja pikendamiseks ja suurendab põhiturniiri lõpuosa kohtumiste tähtsust, et kohamängudele pääseda.

Heaks kiideti ka liiga korralduskomitee ettepanek, mille tulemusel on hooaja jooksul lubatud kahes liigas mängida mängijatel, kel vanust 35 eluaastat või enam. See võimalus on 35+ mängijatel kuni põhiturniiri lõpuni, play-off mängude alguseks tuleb langetada otsus, kummas liigas kohamängudel osaletakse.

Lääne-Virumaa Kossuliiga põhiturniirile registreerumine on avatud kuni 31. augustini. Oma võistkonna registreerimiseks palume saata alljärgneva info meiliaadressile mikko.virkala@rescue.ee:

1) Võistkonna nimi
2) Liiga (meistriliiga, esiliiga)
3) Võistkonna esindaja ees- ja perekonnanimi
4) Võistkonna esindaja e-mail ja telefoninumber