SK Aaspere võidujada jätkata ei suutnud

Vahepeal võidusoone leidnud SK Aaspere pidi sel nädalal vastu võtma kaks kaotust – võõrsil kaotati esmalt Rakvere Tööriistamarketile 50:73 ning kaks päeva hiljem Ekonet Eestile 77:85.

SK Aaspere
SK Aaspere võidujada jätkata ei suutnud (foto: Ain Liiva)

Tööriistamarketiga pusiti võrdselt esimese poolaja, mille järel oli kaotusseis vaid 29:35. Kolmanda veerandaja võitis Rakvere meeskond aga 26:8 ning läks lõplikult oma teed.

Võitjate parimaks kerkis 21 punktiga Sten Küüsmaa, Timo Tubli lisas 15 punkti. Aaspere meeskonnas jõudis kahekohalise punktiskoorini vaid Tanel Virtmann, kelle saldosse kogunes 11 punkti.

Ekonet Eestiga õigeks mänguks paraku ei läinudki – avapoolaja järel oli seis juba 49:27 kodumeeskonna kasuks. Teisel poolajal tuli Aaspere küll lähemale, kuid lõpuks tunnistati siiski vastaste 85:77 paremust.

Mõlemas meeskonnas viskas viis mängijat kahekohalise punktisumma – Ekoneti parimatena Tristan Frederik Murumägi 18 ja Aaron Kiik 17 punkti, Aasperel Ingmar Toomejõe 16 ning Magnar Martins 15 punkti.

2 võidu ja 12 kaotusega on Aaspere Eesti Ööjooks esiliiga kaheksandal kohal ning kohamängudele ei pääse. Rakvere Tööriistamarket on 5 võidu ja 7 kaotusega kuues, 8 võitu ja 3 kaotust kogunud Ekonet Eesti võitleb põhiturniiril kahe parema hulka jõudmise eest, mis tagaks otsepääsu poolfinaali.