SK KNT alistas võõrsil SK Rakke

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva eelõhtul astusid esiliiga mängus väljakule SK Rakke ning SK KNT meeskonnad. Skoorivaeses mängus võttis kindla 66:48 võidu Kunda meeskond.

SK KNT
SK KNT alistas kindlalt Rakke meeskonna (foto: Ain Liiva)

Külalised panid jõuvahekorra paika juba esimese veerandajaga, mis võideti 19:7. Teisel poolajal püsis vahe sisuliselt muutumatuna ning poolajale mindi SK KNT 35:25 eduseisul.

Kolmandal veerandajal viskasid kundalased 14 punkti vastase 8 vastu ning viimane veerandaeg kulus tulemuse vormistamisele.

Võitjate parim oli 21 punktiga Ilgar Kadõmov, Toomas Hain lisas 17 punkti. SK Rakke tulemuslikumad olid Sander Kahm 18 ja Kert Kerem 14 punktiga.

SK KNT on turniiritabeli 5. kohal – senistest mängudest on kogutud 6 võitu ja 5 kaotust. 2 võidu ja 12 kaotusega SK Rakke on viimasel, 9. kohal.