Simuna Ivax

JaKon Ehitus kodusaalis Ivaxist jagu ei saanud

Esiliigas ei leia kuidagi oma mängu JaKon Ehitus/Tapa, kes jäi kodusaalis 72:77 alla Simuna Ivaxile.

Külalised alustasid bravuurikalt ning kasvatasid kiire 9:0 algedu esimese veerandaja lõpuks 27:12-le. Kättevõidetud edu ei andnud Ivax käest ka poolaja lõpuks, mis võideti 47:33.

Kolmandal veerandajal sai kodumeeskond kaitse pidama ning vähendas kaotusseisu 49:58-le. Eriti hästi õnnestus JaKon Ehitusel neljanda perioodi algul, mil nelja minuti jooksul tehtud 15:2 vahespurdi tulemusel 64:60 juhtima asuti. Kohtumise lõpp kuulus siiski Ivaxile, kes lahkus Tamsalust väärt võiduga.

Võitjate resultatiivseim oli 22 punktiga Mehis Meltsa, JaKon Ehituse poolel kerkis 24 punktiga üleplatsi meheks Holden Sepp.

Viiest mängust kaks võitnud Simuna Ivax kuulub tabeli keskmike hulka, JaKon Ehitus/Tapa langes ühe võidu ja kolme kaotusega üheksandaks.