Virumaa Teataja on Lääne-Virumaa Kossuliiga meediapartner

Virumaa Teataja ja Lääne-Virumaa Kossuliiga sõlmisid koostöölepingu, millega saab maakonna juhtivast trüki- ja online-meediaväljaandest Lääne-Viru maakonna suurima spordiliiga meediapartner.

Virumaa Teataja

Koostöö eesmärk on mõlemapoolselt panustada maakonna harrastuskorvpalli populariseerimisse. “Lääne-Virumaa Kossuliiga on populaarsust koguv, hea sportliku tasemega, praktiliselt igast maakonna nurgast inimesi ühendav spordiliiga, mis läheb väga paljudele korda. Need on põhjused, miks Virumaa Teataja otsustas Lääne-Viru Kossuliiga eestvedajatega koostööle asuda. Maakonnalehena soovime kossuliiga tegemistel pilku peal hoida ja seda omakorda huvilisteni vahendada,” sõnas Virumaa Teataja peatoimetaja Aarne Mäe.

„Meil on selle koostöö üle loomulikult väga hea meel. See, et meie toetajateks on FIFAA, Ballzy ja nüüd Virumaa Teataja, annab kinnitust sellele, et teeme õiget asja, mis läheb korda nii mängijatele, pealtvaatajatele kui toetajatele. Panustame väga palju energiat meediakajastusse ja turundusse ning maakonna ainukese päevalehe abil suudame tähelepanu maakonna korvpallile oluliselt tõsta,“ lisas Kossuliiga peakohtunik Mikko Virkala.

Koostöö esimesi vilju saab näha juba eeloleval reedel, 9. septembril kell 11, mil Virumaa Teataja toimetuses toimub Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste loosimine. Tänu Saundlandile on kõigil korvpallihuvilistel võimalik Virumaa Teataja toimetuses läbiviidavat loosimisele ajalehe veebis nii otseülekandes kui hiljem järgi vaadates kaasa elada.

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistlustele läheb tiitlikaitsjana vastu Haljala valla esindusmeeskond RLV Massive, kes möödunud aasta karikafinaalis alistas Väike-Maarja Päästekooli 91:82.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.