Kossuliigasse saab registreeruda 4. septembrini

Teisipäeval, 23. augustil toimus Rakveres Lääne-Virumaa Kossuliiga hooajaeelne koosolek. Kui mullu osales kahes liigas kokku 16 meeskonda, siis eelseisev hooaeg tõotab veelgi tulisemat võitlust medalite ja karikate nimel.september 4

Hetkeseisuga on registreerunud võistkondi juba 19, kuid oma soovist Lääne-Virumaa Kossuliiga meistri- ja karikavõistlustel osaleda saab teada anda ja meeskonda kirja panna veel kuni pühapäeva, 4. septembrini.

Rakvere Spordikeskuse õppeklassis teisipäeval toimunud koosolekul peeti koos võistkondade esindajatega nõu võistlussüsteemi puudutavate muudatuste osas, samas said meeskonnad registreeruda nii meistri- kui ka karikavõistlustele ja Eesti Korvpalliliidu kohtunike koolitusjuht ning tuntuim kodumaine tegevkohtunik Aare Halliko selgitas vilemeeste tegutsemist ja korvpallireegleid.

Tänase seisuga on avaldanud soovi osaleda Lääne-Virumaa Kossuliiga meistrivõistluste kõrgemal tasemel, meistriliigas, seitse meeskonda – Väike-Maarja Päästekool, RLV Massive, Simuna Spordiklubi, BGM Ehitus, 1. jalaväebrigaad , Kadrina Karud (kõik nimetatud meeskonnad osalesid ka möödunud hooajal) ning uue tulijana Virumaa Pallimängude kool.

Esiliigasse on seevastu tung suurem, sest registreerunud meeskondi on koguni 12 – Spordiklubi Aaspere (mullu mängis meistriliigas), Spordiklubi KNT, Simuna Artiston, Tamsalu/JaKon Ehitus, Hulja, BC Tarvas/Rakvere Spordikool I, Spordiklubi Rakke, Rakvere Tööriistamarket, Simuna IVAX (kõik võistlesid samas liigas ka eelmisel hooajal). Uustulnukatena liituvad meistrivõistlustega Sõmeru, Ilves Transport Väike-Maarjast ja BC Tarvas/Rakvere Spordikool II.

Korraldajad paluvad võistkondade esindajatel, kes teisipäevasel koosolekul osaleda ei saanud, teavitada oma soovist liituda Lääne-Virumaa Kossuliiga meistri- ja karikavõistlustega hiljemalt pühapäevaks, 4. septembriks saates sellesisulise kirja aadressile info@virukorvpall.ee. Lisaks meeskonna nimele palume kirjas ära märkida ka liiga ja võistlussari, kus osaleda soovitakse (karikavõistlused, meistriliiga, esiliiga).

Täpne võistkondade arv, liigade koosseisud ja võistlussüsteem tehakse teatavaks septembri esimese täisnädala jooksul. Ühtlasi toimub siis ka karikavõistluste paaride avalik loosimine.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.