Veebruari parimad mängijad on Cristo Kens ja Andres Saukas

Veel enne kui algab play-off, saame teatavaks teha veebruarikuu parimad mängijad. Mõlema liiga kuu parimale mängijale on auhinna välja pannud meie hea koostööpartner Ballzy.

Cristo Kens
Meistriliiga veebruari parim mängija on Cristo Kens (foto: Ain Liiva)

Meistriliiga veebruari parim mängija on Cristo Kens. RLV Massive meeskond on ääretult ühtlane ning igas mängus võib esile kerkida uus tegija. Seda loogikat eiras aga veebruaris nende väle tagamängija Cristo Kens, kes aitas oma meeskonna kolme võiduni. Kuu edenedes läksid ka Kensi sooritused üha paremaks ning just tema suurt panust on raske alahinnata Tarvase (76:68) ja Päästekooli (102:74) alistamises. Suurimate rivaalide vastu viskas Kens vastavalt 23 ja 30 punkti ning veebruari keskmiseks punktisaagiks kujunes 22.

Esiliiga veebruarikuu parim mängija on Andres Saukas. Ekonet Eesti on tagasihoidliku hooaja alguse järel taas esiliiga kõrgeimate kohtade nimel võitlemas ning üheks meeskonna liidriks on kerkinud meeskonna noorema põlvkonna esindaja Andres Saukas. Veebruaris jäi tema osalusega mängudes meeskonna saldoks 2 võitu ja 1 kaotus, Saukas „paugutas“ ühes mängus 36 punkti ning kuu keskmiseks kujunes 25 punkti mängus.

Andres Saukas
Esiliiga veebruari parim mängija on Andres Saukas (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Eesti Ööjooks Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna – kinkekoti, mis sisaldab 40 euro väärtuses erinevat korvpallivarustust.