Täna tõmmatakse joon alla meistriliiga põhiturniirile

Täna õhtul tõmmatakse kahe mänguga joon alla meistriliiga põhiturniirile. Kadrina Karude ja Väike-Maarja Päästekooli kohtumine omab seejuures väga suurt kaalu, sest selle tulemusel selgub 3. ja 4. koha omanik ning ühtlasi saavad selgeks veerandfinaalide paarid.

Kadrina Karud
Kadrina Karud mullu kevadel tiitlivõitu tähistamas (foto: Ain Liiva)

Nii Kadrina meeskonnal kui Päästekoolil on hetkel kirjas 7 võitu ja 6 kaotust. Otsustav kohtumine algab Kadrinas täna õhtul kell 19:45. Mängu võitja lõpetab põhiturniiri kolmandana ja läheb veerandfinaalis kokku 6. koha meeskonnaga, kelleks on 1JVBr, kaotaja asub poolfinaali pääsejat selgitama Simuna SK vastu. Esimese ringi omavahelise kohtumise võitis 96:88 Väike-Maarja meeskond.

3. ja 6. koha veerandfinaali võitjat ootab poolfinaalis ees põhiturniiri teisena lõpetanud RSK Tarvas I meeskond, 4. ja 5. koha veerandfinaali heitluse võitja hakkab finaalipääsu nimel heitlema põhiturniiri võitja RLV Massive’iga.

Kogu põhiturniiri viimases kohtumises võõrustab 1JVBr meeskond RSK Tarvas II võistkonda. Pall pannakse Tapal mängu kell 20:15.