Arvan Johhannes Lippasaar

Tööriistamarket võttis Ivaxi vastu oma

Rakvere Tööriistamarket ja Simuna Ivax pidasid uue hooaja esimeses mängus maha kõva lahingu. Mõlemapoolsete tõusude ja mõõnadega kohtumises võttis lõpuks magusa 90:78 võidu Rakvere meeskond.

Kodumeeskond asus kohtumist 12:5 juhtima, kuid Simuna meeskond võttis järele ning võitis esimese perioodi 27:22. Teisel veerandajal kasvas vahe korraks ka kahekohaliseks (35:24), kuid poolajapausiks suutis Tööriistamarket omakorda 44:43 ette pääseda.

Teisel poolajal keeras Rakvere meeskond kaitses vinti peale ning vastased jäid skoori tegemisega hätta. 21:11 paremus kolmandal veerandajal viis Tööriistamarketi viimaseks perioodiks 65:54 juhtima. Kohtumise lõpus Simuna mängijatel enam mängu pööret tuua ei õnnestunud ning Rakvere meeskond sai tabelisse kirja esimesed võidupunktid.

Võitjate ridades oli suurepärases hoos Arvan-Johhannes Lippasaar, kes viskas 31 punkti, Timo Tubli lisas 19 punkti. Simuna Ivaxi skoori eest hoolitsesid enim Virmo Tammemägi 24 ja Mehis Meltsa 22 punktiga.