Rivo Täheste

Ilves Transport uustulnukale võimalust ei andnud

Esiliiga mullune meister Ilves Transport võõrustas täna kodusaalis liiga uustulnukat Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kooli ning võttis tugeva teise poolaja toel ülekaaluka 97:57 võidu.

Esimene poolaeg sellist tulemust tegelikult ei ennustanud – avaperiood kodumeeskonnale 21:14 ning poolajal näitas tabloo 42:33. Mängu saatus otsustati kolmandal veerandajal, mille Väike-Maarja võistkond 30:14 enda kasuks kallutas. Viimasel veerandajal lasti Järvamaa palluritel visata 10 punkti ning ise vastati veel 27-ga ning avati hooaeg 40-punktilise võiduga.

Ilves Transpordi ridades kogus kuus mängijat kahekohalise punktiskoori, parimatena Rivo Täheste ja Ants Rouhijainen 19 punkti. Järva-Jaani võistkonna resultatiivseimad olid Priidu Talviste 18 ning Martin Talviste 12 punktiga.