Tamsalu võttis Rakke vastu kindla võidu

Testturniiri A-alagrupis saavutas kolmanda võidu Tamsalu/JaKon Ehitus, kes alistas kindlalt 85:53 SK Rakke meeskonna.

Kristjan Nurmsalu
Kristjan Nurmsalu viskas Rakke vastu 18 punkti (foto: Ain Liiva)

Tamsalu alustas vaid viie mängijaga kohtumisele tulnud SK Rakke vastu bravuurikalt, asudes kolme minutiga 8:0 juhtima. Kaks minutit enne veerandaja lõppu juhiti juba 16:6, kuid Rakkel õnnestus teiseks veerandajaks kaotusseisu veidi vähendada (16:10).

Teisel veerandajal pani kodumeeskond hoogu juurde ning vastased hakkasid väsima. Tamsalu 28:14 ülekaal viis nad poolajaks ette 44:24.

Teine poolaeg mängu muutust ei toonud, pikema pingiga Tamsalu kruvis tempot ning kasvatas edu veelgi. Viimase veerandaja eel näitas tabloo 61:35 ning kohtumise lõpuks juba 85:53.

Võitjate resultatiivseimad olid Janari Taar ja Kristjan Nurmsalu 18 punktiga, Rakke meeskonna parimad olid Ergo Sildmets 20 ning Veiko Kabral 16 punktiga.

Täisedu 3 võiduga jätkav Tamsalu jagab A-alagrupis Sõmeru meeskonnaga esikohta. Tõsi, möödunud hooaja meistriliiga meeskondadega on mängud veel pidamata. SK Rakke on kogunud 1 võidu ja 2 kaotust, mis annab hetkel 6. koha.