Tamsalu jätkab võidulainel

Testturniiri A-alagrupis sai Tamsalu/JaKon Ehitus kodusaalis raske 83:75 võidu Vinni Tammede üle ning jätkab puhaste paberitega.

Livar Liblik
Hooaja parima mängu teinud Livar Liblik viskas 30 punkti (foto: Ain Liiva)

Tasavägiselt kulgenud mäng algas mõlemapoolsete võimalustega. Esimese veerandaja lõpp õnnestus paremini Vinni Tammedel, kes 26:22 juhtima asus. Teise veerandaja alguses kasvas Vinni eduseis 31:24-le, seejärel tegi kodumeeskond aga kolme minutiga 9:0 vahespurdi ning läks omakorda 33:31 ette. Esimene poolaeg Tamsalule 41:35.

Kolmas veerandaeg oli täielikult tamsalulaste kontrolli all – suurim eduseis oli 51:38 ning viimasele veerandajale mindi vastu seisul 62:55. Kohtumise lõpus alustas Vinni meeskond Erik Kaasiku vedamisel tormilist tagasitulekut ning neli minutit enne kohtumise lõppu jõuti 70:70 viigini. Tamsalu vastas aga kiirelt 9 vastuseta punktiga ning võttis lõpuks raske 83:75 võidu.

Võitjate ridades tegi hooaja parima esituse 30 punkti visanud Livar Liblik, käe said valgeks ka kõik ülejäänud Tamsalu mängijad. Vinni Tammesid ei päästnud kaotusest ka Erik Kaasiku 30 punkti.

Tamsalu/JaKon Ehitus on 5 võiduga A-alagrupi liider, 2 võitu ja 4 kaotust teeninud Vinni Tammed on kuuendal kohal.