1JVBr liigub võidult võidule

1. jalaväebrigaadi (1JVBr) meeskond liigub testturniiri A-alagrupis võidult võidule – viimati oldi kodusaalis suurelt 97:63 üle Ilves Transpordist.

Sander Ramul
Sander Ramuli 30 punkti vedasid 1JVBr võidule (foto: Ain Liiva)

Kodumeeskond asus kohtumist kahe minutiga 8:0 juhtima. Ilves Transport võttis küll järele, kuid esimene veerandaeg kuulus ajateenijatele 21:11. Sama hooga jätkati ka teisel perioodil – 1JVBr edu kasvas parimal hetkel juba 36:17-le ning poolajaks juhiti 49:35.

Täies koosseisus Ilves Transport ei suutnud vaid seitsme mängijaga ajateenijaid kuidagi pidurdada ka teisel poolajal, mille kodumeeskond 45:28 võitis. Neljas võit kirjutati tabelisse tulemusega 97:63.

Pidurdamatus hoos olid 1JVBr ridades Sander Ramul ning Johannes Välb, kes viskasid 30 punkti. Kevin Täpp toetas võitjaid 22 punktiga. Ilves Transpordi vägesid juhatas 27 punktiga Sven Pugonen.

1JVBr jagab 4 võidu ja 1 kaotusega A-alagrupi 2.-3. kohta, 1 võidu ja 4 kaotusega Ilves Transpordi päralt on 8. koht.