Oktoobri parimad mängijad on Sander Ramul ja Alo Põldmaa

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös Ballzy’ga igal kuul välja kuu parimate mängijate auhinnad. Oktoobris ja novembris saavad auhinnatud testturniiri kummagi alagrupi parimad, edaspidi meistri- ja esiliiga parimad ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad.

Sander Ramul
Testturniiri A-alagrupi oktoobrikuu parim mängija on Sander Ramul (foto: Ain Liiva)

Testturnii A-alagrupi oktoobrikuu parim mängija on Sander Ramul. Tavapäraselt RLV Massive hingekirja kuuluv tagamängija suundus sügisel aega teenima ning esindab seetõttu testturniiril 1. jalaväebrigaadi (1JVBr) meeskonda. Kolmes oktoobrikuu kohtumises oli Ramul oma meeskonna põhitegija. Seejuures alistati oktoobris kaks oma suurimat konkurenti A-alagrupis – Kadrina Karud 91:84 ja RSK Tarvas I 96:75. Ramul panustas kolme võitu keskmiselt 29 punkti.

Testturniiri B-alagrupi oktoobri parim on Alo Põldmaa. Hooaja edenedes on Simuna SK liider üha paremasse hoogu tõusnud – oktoobrikuu kahes viimases kohtumises skooris ta vähemalt 30 punkti. Just tema suurepärane mäng ja 33 punkti aitasid Simuna meeskonnal alistada Väike-Maarja Päästekooli 83:74. Oktoobrikuu keskmiseks punktiskooriks kujunes 25.

Alo Põldmaa
Testturniiri B-alagrupi oktoobri parim mängija on Alo Põldmaa (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna – kinkekoti, mis sisaldab 40 euro väärtuses erinevat korvpallivarustust.