Sõmeru

Sõmerule kindel võit Tööriistamarketi üle

Esiliigas teenis järjekordse võidu Sõmeru meeskond, alistades 85:65 Rakvere Tööriistamarketi.

Mänguks hästi valmis olnud Sõmeru meeskond haaras kohe esimestest minutitest ohjad enda kätte ning võitis kaugvisete toel esimese veerandaja 29:18. Teisel veerandajal kaitsemängu parandanud Tööriistamarket võitis selle perioodi 12:9 ning vähendas poolajaks kaotusseisu 38:30-le.

Kolmandal veerandajal lükkas Sõmeru teise käigu sisse, tegi 10:0 spurdi ning kasvatas vahe viimaseks perioodiks 70:49-le. Viimasel veerandajal mängus muutust ei toimunud ning Sõmeru sai kirja 85:65 võidu.

Võitjate parimana viskas Kaarel Kristjan Rink 27 punkti, Andres Saukas toetas 22 punktiga. Rakvere Tööriistamarketi resultatiivseimaks kerkis 17 punktiga Rainis Naur, Mikk Joorits lisas 16 punkti.

Sõmeru on kogunud 9 võitu ja 3 kaotust, mis annab neile turniiritabelis 2. koha. Rakvere Tööriistamarket paikneb 5 võidu ja 7 kaotusega 7. kohal.