Ander Talu

1JVBr kukutas Päästekooli liidrikohalt, Talult 45 punkti

Meistriliiga avaringis ainsana Väike-Maarja Päästekooli alistanud 1JVBr tegi seda taas – kodusaalis alistati senine liider kindlalt 100:85.

Kodumeeskond alustas Ander Talu vedamisel bravuurikalt, võites esimese veerandaja 28:11. Teise veerandaja keskpaigaks kasvatati eduseis hetkeks juba 25-punktiliseks (47:22), kuid Päästekool lõpetas poolaja 18:4 spurdiga ja vähendas kaotusseisu 51:40-le.

Hea hoo leidnud Väike-Maarja meeskond jätkas isukalt ka pärast puhkepausi ning jõudis kolmanda veerandaja neljandal minutil  vaid kolme punkti kaugusele (54:51). Veerandaja lõpus kosusid ka ajateenijad, kes suutsid taas ohutumasse kaugusse (68:61) pääseda. Neljas veerandaeg kohtumisse pööret ei toonud – pidevalt 8-9 punktiga juhtinud kodumeeskond lõpetas mängu 8:0 spurdiga ja võttis 100:85 võidu.

Pidurdamatus hoos oli Ander Talu, kes kostitas Päästekooli koguni 45 punktiga. Kaotajate parim oli 31 punktiga Kristo Saage.

1JVBr tõusis võiduga Päästekooli kõrvale liidrikohta jagama, mõlemal meeskonnal on kirjas 5 võitu ja 2 kaotust.