Ilves Transport kodusaalis Aasperele võimalust ei andnud

Esiliigas sai kindla võidu juurde Ilves Transport, kes alistas SK Aaspere 96:53.

Eelmises voorus Järva-Jaanilt šokk-kaotuse saanud Ilves Transport asus mängu kohe 13:0 juhtima ning võitis esimese veerandaja 25:10. Teisel veerandajal jätkus Väike-Maarja meeskonna hea minek, kui kuue minutiga visati 23 vastuseta punkti! Poolajavile kõlades näitas tabloo seisuks juba 54:17.

Kolmandal veerandajal suutis SK Aaaspere küll rünnakul paremat minekut näidata, kuid vahe oli liiga suur ja pinge kadunud. Viimasele veerandajale mindi kodumeeskonna 75:37 eduseisus ning kohtumise lõpuks kasvas vahe juba 43-punktiliseks (96:53).

Ilves Transpordi parimaks osutus Rainer Teidla, kes kogus 20 punkti. Ants Rouhijainen toetas võitjaid 18 punktiga. SK Aaspere skoori eest hoolitses enim Oliver Reinol, kes viskas 21 punkti.

Ilves Transport on teeninud 7 võitu ja 5 kaotust, mis annab 3. koha. SK Aaspere pole 11 mänguga võiduarvet avada suutnud ning on viimasel ehk 11. kohal.