SK KNT alistas kodusaalis Tööriistamarketi

Testturniiri B-alagrupis võttis SK KNT kodusaalis vastu Rakvere Tööriistamarketi. Väga ühtlaselt tegutsenud kundalased võtsid kindla 87:68 võidu.

Sten Pobbul
Sten Pobbul viskas kundalaste parimana 29 punkti (foto: Ain Liiva)

Tasavägiselt kulgenud esimese veerandaja suutis viimasel minutil enda kasuks kallutada SK KNT, kes 19:16 juhtima asus. Teise veerandaja alguses õnnestus Kunda meeskonnal kolme minutiga 11:0 vahespurt teha ning juba 30:16 ette pääseda. Vahe püsis sellisena esimese poolaja lõpuni – pikemale puhkepausile mindi seisul 48:35.

Kodumeeskond kontrollis mängu ka teisel poolajal. Sten Pobbuli kolme tabava kaugviske toel võideti kolmas veerandaeg 18:12 ning kasvatati viimaseks veerandajaks eduseis 66:47 peale. Kohtumise lõpp kuulus tulemuse vormistamisele ning lõpusireeni kõlades särasid tablool SK KNT 87:68 võidunumbrid.

Võitjate ridades kogus 5 mängijat kahekohalise punktiskoori, parimana viskas 6 kaugviset tabanud Sten Pobbul 29 punkti, Ilgar Kadõmov lisas 17. Tööriistamarketi resultatiivseim oli Sten Küüsmaa, kes tabas samuti kaugviskejoone tagant kuuel korral ning kogus 24 punkti, Mikk Joorits toetas 18 punktiga.

SK KNT jaoks oli tegemist teise võiduga, Tööriistamarket veel võiduarvet avada suutnud ei ole.