Lääne-Virumaa korvpalliajakiri!

Meil on suurepäraseid uudiseid Lääne-Virumaa korvpallisõpradele – Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldaja MTÜ Lääne-Virumaa Korvpall hakkab välja andma Lääne-Virumaa korvpalliajakirja. Ajakirja esimese numbri lugudega on juba algust tehtud ning esialgse plaani kohaselt saab trükisooja numbrit lugeda detsembris.

“Ajakirja loomise idee on meil tegelikult küpsenud juba pikemat aega, nüüd lõpuks oleme astumas reaalseid samme, et juba aasta lõpuks esimene number lugejateni tuua,” sõnas ajakirja vastutav väljaandja Algis Liblik. “Korvpall on Lääne-Virumaal suurima harrastajate arvuga spordiala ning meil on, millest kirjutada. Lisaks Lääne-Virumaa Kossuliiga tegemistele kajastame ka Saku I ja II liigas osalevate klubide tegemisi, piilume kohtuniketöö telgitagustesse, võtame vaatluse alla Alexela Korvpalli Meistriliigas mängivad Lääne-Virumaa korvpallurid ning lisaks on veel põnevaid lugusid nii Eestist kui välismaalt,” valgustas Liblik esimese numbri teemasid.

“Oleme kaalunud väga paljusid erinevaid variante, kuid hetkel veel ühtegi otsust tehtud ei ole. Teeksingi siinkohal üleskutse kõigile Lääne-Virumaa korvpalli fännidele – aidake meil ajakirjale väärikas nimi leida!” kutsub Liblik kõiki üles oma nimeversioone pakkuma. “Kui keegi pakub midagi sellist, mis lõpuks ajakirja nimeks saab, premeerime seda inimest Eesti korvpallikoondise MM valikmängude piletipaketiga. Ootame kõigi ettepanekuid hiljemalt 12. novembriks,” kutsub ajakirja eestvedaja kõiki kaasa mõtlema.

MM valikmängud

Kui Lääne-Virumaa korvpallisõprade hulgas on neid, kel soovi ajakirja tegemises kaasa lüüa, võib endast märku anda aadressil info@virukorvpall.ee.