RLV Massive näitas Simuna SK vastu võimu

RLV Massive ja Simuna Spordiklubi kohtumine Haljala kooli võimlas kujunes ootamatult ühepoolseks, kui kodumeeskond võttis suure 108:69 võidu.

Sander Karro
Sander Karro viskas Simuna vastu parimana 23 punkti (foto: Ain Liiva)

Pikema pingi ja ühtlasema koosseisuga Massive pani täiskäigu sisse kohe algusest ning asus esimese veerandaja järel 26:17 juhtima. Samas taktis jätkus mäng ka teisel veerandajal ning poolajapausile läksid meeskonnad kodumeeskonna 54:33 eduseisul.

Kolmandal veerandajal suutis Simuna meeskond vastasega  sammu pidada ning vahe suuremaks ei paisunud. Kohtumise viimane periood kuulus aga taas kodumeeskonnale, kes viskas koguni 35 punkti ning kirjutas turniirtiabelisse võidu skooriga 108:69.

Võitjate skoor jagunes peamiselt 4 mängija vahel – Sander Karro viskas 23, Roman Konontšuk 22, Aron Kuusik 21 ning Martin Ots 18 punkti. Simuna meeskonna tulemuslikumad olid Alo Põldmaa 20 ning Erkki Sillamaa 16 punktiga.

Massive on nüüd kahes esimeses mängus visanud keskmiselt 113,5 punkti – möödunud nädalal alistati teine Simuna meeskond Ivax tulemusega 119:66. Simuna SK jaoks oli tegemist esimese testturniiri kaotusega.