Simuna Spordiklubi

Simuna alustas karikateekonda suure võiduga

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste 1/16 voorus ei andnud meistriliigas palliv Simuna Spordiklubi avamängus mingit võimalust mullusele esiliiga hõbedale Huljale, alistades vastase suurelt 106:68.

Sotid tehti selgeks juba avaperioodiga, mille järel külalised 31:11 eduseisu asusid. Teisel veerandajal jätkas Simuna täiskäigul ning poolajaks näitas tabloo juba 60:27.

Teisel poolajal mängupilt võrdsustus ning vahe püsis. Korduskohtumisele minnakse seega Simuna 38-punktilise paremusega, järgmisesse ringi pääseb kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond.

Võitjatel kogus viis mängijat kahekohalise punktiskoori, parimatena Eerik Sillamaa 26 ning Erkki Sillamaa 22 punkti. Hulja poolel tegi skoori vaid viis mängijat, resultatiivseimatena tõid Alvar Värs ja Aaron Kiik 17 punkti.

Korduskohtumine toimub järgmisel laupäeval, 29. septembril kell 15.00 Simunas.