Rivo Täheste

Rivo Täheste: esiliiga finaal kujuneb sel hooajal Väike-Maarja siseasjaks

Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga põhiturniir algab juba järgmisel nädalal. Järgmise kahe nädala jooksul saame lähemalt tuttavaks esiliigas sel hooajal mängivate meeskondadega.

Esimesena võtsime ühendust esiliiga viimase kahe hooaja valitseja Ilves Transpordiga, kelle tegemiste ja plaanide kohta andis ülevaate võistkonna esindaja Rivo Täheste.

Lühikeste ja konkreetse vastuste põhjal võib öelda (ja mida on kinnitanud ka varasemate hooaegade tulemused), et selle meeskonna puhul ei ole tegemist mitte jutu- vaid tegudemeestega.

Olete kahel hooajal järjest tulnud Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga võitjaks. Hooaja eel oli pikalt õhus ka võimalus, et osalete eeloleval hooajal meistriliigas, kuid leiame võistkonna nime siiski jälle esiliiga nimekirjast. Mis lõpliku otsuse puhul määravaks sai ja miks ikkagi samal tasemel jätkate?

Kaalusime tõesti pikalt, kuid peame siiski passi vaatama – lõplikult saigi määravaks see, et paljude meie meeskonna mängijate “detailid” on juba üsna kulunud ja ei peaks kõrgemal tasemel mängimisele vastu.

Kas uuel hooajal jätkate suures plaanis sama koosseisuga või on tulemas ka muudatusi?

Karikamägudeks on täiendust oodata, põhiturniiril osalevast meeskonnast on aga osa mängijaid lahkunud.

Kumb teie meeskonnas domineerib – kas soov heade sõpradega palliplatsil mõnusalt aega veeta või sportlik printsiip ehk võit iga hinna eest?

Kui just peab valima, siis ütleksin, et pigem esimene variant.

Kuidas Ilves Transpordi mängijad ennast suvel vormis hoiavad ning millal algasid ühised treeningud uueks hooajaks?

90% meie mängijatest hoidis ennast suvel vormis discgolfi mängides, aga tublimad on lausa jooksmaski käinud!

Mida ootate Lääne-Virumaa Kossuliiga uuelt hooajalt ning kas seate endale ka mingid eesmärgid?

Liiga poolt ootame loomulikult head korraldust. Oma võistkonnalt ootame palju häid mänge ja kindlasti ka seda, et keegi rohkem katki ei läheks!

Kes mängivad kevadel Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga finaalis?

Sel hooajal kujuneb esiliiga tiitliheitlus Väike-Maarja siseasjaks – Ilves Transpordi vastaseks saab olema liigaga taasliituv BGM Ehitus.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.