RSK Tarvas I sai suure võidu

RSK Tarvas I meeskond kodusaalis SK Aasperele armu ei andnud, alistades vastase pingevabas kohtumises suurelt 106:47 SK Aaspere.

Ander Talu
Ander Talu viskas SK Aaspere vastu 21 punkti (foto: Ain Liiva)

Rakvere mängijad panid kohe algusest täistuurid peale ning võitsid avaperioodi juba 30:7 ning juhtisid poolajaks 60:19.

Kolmandal veerandajal mäng rahunes ning vahe suuremaks ei kärisenud. Kohtumise lõpp kuulus aga taas täielikult väljakuperemeestele, kes viimase veerandaja 29:13 paremusega tüürisid mängu 106:47 võiduni.

Kiur Thomas Vehmanen ja Ander Talu olid 21 punktiga võitjate resultatiivseimad, Randel Rainer Lille lisas 19 punkti. SK Aaspere mängijatest jõudis kahekohalise punktiskoorini vaid Rasmus Mägi, kes viskas 22 punkti.

RSK Tarvas I meeskond on 5 võidu ja 1 kaotusega A-alagrupi 2. positsioonil, kõik 6 mängu kaotanud SK Aaspere jätkab viimasel kohal.