RSK Tarvas I lõpetas põhiturniiri võiduga

Meistriliigas pidasid oma põhiturniiri viimase mängu RSK Tarvas I meeskond ja Simuna Spordiklubi. Ühepoolses kohtumises sai turniiritabelisse võidulisa Tarvas, kes alistas vastase 101:71.

Ander Talu
Ander Talu vedas Tarvase võidule (foto: Ain Liiva)

Rakvere meeskond haaras ohjad kohe algusest ning vastasele võimalust ei andnud. Esimese poolaja järel oli eduseis juba 54:24, kohtumise lõpp tähistas kodumeeskonna 30-punktilist 101:71 üleolekut.

Koguni 21 kaugviset tabanud võitjate parimad olid Ander Talu 22, Randel Rainer Lille 17 ja Sten Kuber 15 punktiga. Simuna poolel vastasid Erkki Sillamaa 21 ja Ainar Villers 20 punktiga.

RSK Tarvas I meeskond kogus 11 võitu ja 3 kaotust ning lõpetas põhiturniiri teisena. Teine koht tagas neile koha otse poolfinaali, kus minnakse vastamisi 3. ja 6. koha meeskondade veerandfinaali võitjaga.

Simuna Spordiklubi platseerus 6 võidu ja 8 kaotusega viiendaks, veerandfinaali vastaseks tuleb kas Kadrina Karud või Väike-Maarja Päästekool.