RLV Massive sõitis ka Päästekoolist üle

Testturniiri B-alagrupi viimases voorus võis eeldada põnevustkohtumist RLV Massive ja Väike-Maarja Päästekooli vahel. Üllatuslikult mänguks siiski ei läinud – Haljala meeskond alistas Päästekooli koguni 110:67!

Martin Ots
Martin Ots viskas Päästekooli vastu 23 punkti (foto: Ain Liiva)

RLV Massive alustas kodusaalis isukalt ning pääses 9:4 juhtima. Päästekool võttis aga järele ning esimene veerandaeg möödus punkt-punkti heitluses. Veerandaja lõpuks suudeti vahet taas veidi kasvatada, seisuks 21:16.

Vaikselt aga kindlalt hakkas Haljala meeskond eest liikuma teisel veerandajal. Kolmandal minutil kasvatati vahe kahekohaliseks ning hoiti seda sisuliselt poolaja lõpuni. Alles esimese poolaja viimasel minutil suutis Päästekool vahe veidi väiksemaks mängida – poolajapausile mindi seisul 42:35.

Teine poolaeg oli RLV Massive pidu – kolmandal veerandajal kostitati Väike-Maarja meeskonda koguni 40 punktiga! Viimasele veerandajale mindi vastu seisul 84:45 ning mängu lõpuks säras tablool kodumeeskonna 43-punktiline võit.

Võitjate ridades jõudis kuus mängijat kahekohalise punktiskoorini – Martin Ots viskas 24, Cristo Kens 23, Aron Kuusik 22, Mattias Hunt 13 ning Joonas Vaino 11 punkti. Päästekooli parimad olid Taavi Leinart 19, Ekke Lõhmus 17 ning Taavi Veevo 13 punktiga.

RLV Massive lõpetas ainsa meeskonnana testturniiri täiseduga. Keskmiselt visati 110,7 punkti mängus ning alistati vastased 36-punktilise ülekaaluga. Väike-Maarja Päästekool kogus 5 võitu ja 2 kaotust ning lõpetas B-alagrupi kolmandana.

Detsembrikuus tehakse algust kaheringilise põhiturniiriga, testturniiri mängude tulemused võetakse kaasa.