Sander Ramuli 48 punkti vedasid 1JVBr võidule

Testturniiri A-alagrupis sai järjekordse võidu 1. jalaväebrigaadi (1JVBr) meeskond, kes alistas kodusaalis Sander Ramuli 48 punkti toel SK Rakke 93:64.

Sander Ramul
Sander Ramul on viimastes voorudes olnud pidurdamatus hoos (foto: Ain Liiva)

Kohtumine algas tasavägiselt ning kaheksa minuti järel oli tablool 13:13 viik. Teise veerandaja seitsmendaks minutiks juhtis 1JVBr aga 23:3 vahespurdi järel juba 36:16. Esimese poolaja lõpus säras tablool kodumeeskonna 45:28 eduseis.

Teisel poolajal jätkas 1JVBr eduseisu kasvatamist – viimasele veerandajale mindi juba 30-punktilises eduseisus (71:41), viimasel veerandajal võeti veidike tuure maha ning vormistati lõpptulemuseks 93:64 võit.

Pidurdamatusse hoogu on sattunud Sander Ramul, kes möödunud vooru 80-punktilise mängu järel kostitas Rakke meeskonda 48 punktiga, Aivar Päri lisas 19 punkti. SK Rakke parimad olid Veiko Kabral 17 ning Sten-Hendrik Kendaru 15 punktiga.

1JVBr meeskond jagab 6 võidu ja 1 kaotusega A-alagrupi 1.-3. kohta, SK Rakke on seitsmest mängust kogunud 1 võidu, mis annab 8. positsiooni.

Viimases voorus on ajateenijate vastaseks Sõmeru meeskond, SK Rakke läheb võõrsil vastamisi Ilves Transpordiga.