Valitsev meister alustas hooaega kaotusega

Lääne-Virumaa Kossuliiga valitsev meister Kadrina Karud alustas hooaega kaotusega, kui kodusaalis tuli alla vanduda RSK Tarvas I meeskonnale 79:63. Veel kolmanda veerandaja järel juhtisid Karud 54:53, kuid viimase veerandaja 26:9 ülekaal tõi võidu Rakvere meeskonnale.

Mihkel Kurg
Mihkel Kurg vedas RSK Tarvas I valitseva meistri vastu võidule (foto: Ain Liiva)

Tarvas asus kohtumist küll 8:2 juhtima, kuid peagi särasid tablool 8:8 viiginumbrid. Rakvere meeskonna 13:10 eduseisul õnnestus kodumeeskonnal aga 8:0 vahespurt teha ning selle tulemusel võideti ka esimene veerandaeg 21:17.

Karud hoidsid kättevõidetud initsiatiivi enda käes ka teisel veerandajal. Veel 2 minutit enne esimese poolaja lõppu juhiti 34:30, seejärel lasti aga Tarvasel 9:2 spurt ning nii mindi teisele poolajale vastu Rakvere meeskonna 39:36 eduseisul.

Kolmandal veerandajal jätkus punkt-punkti heitlus, kus domineerivamaks pooleks oli Tarvas, kes viieminutilise mängu järel 48:43 juhtis. Veerandaja lõpus tulid Karud aga järgi ning pääsesid viimaseks perioodiks 54:53 juhtima.

Murrang saabus mängu viimase veerandaja kolmandal minutil, kui Raimond Tribuntsov teenis kaks tehnilist viga järjest. See võimaldas Tarvasel 67:56 juhtima pääseda ning mängu lõpuks 79:63 võidusadamasse tüürida.

Võitjate parim oli 25 punktiga Mihkel Kurg, Randel Rainer Lille lisas 14 punkti. Kadrina Karude resultatiivseimad olid Raimond Tribuntsov 21 ning Allan Ehte 18 punktiga.

Tulenevalt Lääne-Virumaa Kossuliiga juhendi punktist 15.2. peab ühe kalendrikuu jooksul kohtunikega vaidlemise eest 2 tehnilist viga saanud mängija järgmise kohtumise automaatselt vahele jätma. 19. oktoobri kohtumises 1. jalaväebrigaadi vastu peavad Karud seega ilma Tribuntsovita hakkama saama.

Raimond Tribuntsov
Raimond Tribuntsov peab järgmise kohtumise mängukeelu tõttu vahele jätma (foto: Ain Liiva)