RLV Massive jätkab täiseduga

RLV Massive alistas testturniiri B-alagrupis Ekonet Eesti 122:70 ning jätkab täiseduga.

RSK Tarvas - RLV Massive
Roman Konontšuk viskas Ekonet Eesti vastu 30 punkti (foto: Ain Liiva)

Haljala meeskond haaras ohjad juba esimesel veerandajal, mis pöörati enda kasuks 29:17. Teisel veerandajal jätkati sama hooga ning poolajaks kasvas eduseis juba 56:37-le.

Kohtumise teine pool möödus kodumeeskonna viskekontserdi tähe all. Teisel poolajal viskas RLV Massive koguni 67 punkti ning kasvatas lõpuvileks vahe 52-punktiliseks.

Võitjatel kogus kuus mängijat kahekohalise punktiskoori, parimana tõi Roman Konontšuk 30 punkti. Ekonet Eesti resultatiivseim oli Tristan Frederik Murumägi 23 punktiga.

B-alagrupi ainuliider RLV Massive on võitnud kõik 4 mängu, Ekonet Eesti jagab 1 võidu ja 3 kaotusega 6.-7. kohta.