RSK Tarvase noored noolivad meistriliiga kohta

Lääne-Virumaa Kossuliiga üheks meistriliiga koha kandidaadiks on mõneti ootamatult tõusnud 15-16-aastastest mängijatest koosnev RSK Tarvas II meeskond, kes viimati alistas testturniiri B-alagrupi kohtumises Rakvere Tööriistamarketi kindlalt 95:74.

Martin Laandu
Martin Laandu 25 punkti vedas RSK Tarvas II meeskonna väärt võiduni (foto: Geete Kruusimägi)

Tarvase järelkasvu meeskond haaras ohjad enda kätte juba kohtumise algusest – esimese veerandaja eelviimasel minutil juhiti juba 17:9, kuid viimasel minutil lasti vastane lähemale ning veerandaja lõpuks näitas tabloo 20:17.

Teisel veerandajal vedasid Kristo Tammiksaar ja Martin Laandu noortevõistkonna juba turvalisemasse eduseisu, võites esimese poolaja 49:35.

Kolmandal veerandajal kostitas Martin Laandu Tööriistamarketit kolme järjestikkuse kaugviskega ning vahe kasvas juba enam kui kahekümne punktiliseks (65:44). Sellest löögist kodumeeskond enam ei toibunudki ning RSK Tarvas II võistkond kirjutas tabelisse oma teise võidu.

Võitjate parimad olid Martin Laandu 25 ning Kristo Tammiksaar 22 punktiga, kaotajate ridades kogusid Tauri Teder ja Sten Küüsmaa 15 punkti.

RSK Tarvas II jagab 2 võidu ja 2 kaotusega B-alagrupi 4.-5. kohta, Tööriistamarket pole nelja mänguga võiduarvet avada suutnud ning on oma grupi viimasel kohal.