RLV Massive esimesena meistriliigas

Kolm vooru enne testturniiri lõppu tagas omale esimese meeskonnana koha meistriliigas RLV Massive, kes alistas kodusaalis 89:59 RSK Tarvas II meeskonna ning jätkab puhaste paberitega.

Aron Kuusik
Aron Kuusik viskas RLV Massive parimana 22 punkti (foto: Ain Liiva)

Kohtumise algus möödus väga tasavägiselt, neljaminutilise mängu järel näitas tabloo 9:8 RLV Massive kasuks. Veerandaja teine pool kuulus aga kodumeeskonnale, kes teiseks perioodiks eduseisu 24:13-le kasvatas. Mängu saatus otsustati teisel veerandajal – nelja minuti jooksul tegi Massive 15:2 vahespurdi ning juhtis poolajaks juba enam kui kahekümne punktiga.

Teisel poolajal püsis jõudude vahekord samaväärsena ning RLV Massive liikus vaikselt aga kindlalt oma teed. Viimasele veerandajale mindi seisul 70:44 ning kohtumise lõpuks Haljala meeskonnale suur 89:59 võit. Noortele Rakvere pallivõluritele au andes – nad on esimene meeskond testturniiril, kes suutis RLV Massive meeskonna hoida alla 100 punkti piiri.

RLV Massive meeskonnas said käe valgeks kõik mängijad, resultatiivseimad olid Aron Kuusik 22 ja Silver Ramul 18 punktiga. RSK Tarvas II parim oli Martin Laandu 17 punktiga.

RLV Massive on võitnud kõik senipeetud viis kohtumist, millega ollakse B-alagrupis ainuke kaotuseta meeskond. RSK Tarvas II võistkond on 2 võidu ja 3 kaotusega 5. kohal.