RLV Massive alistas suurelt Päästekooli

Meistriliiga liider RLV Massive kirjutas turniiritabelisse suure võidu, olles võõrsil koguni 102:74 parem igipõlisest rivaalist Väike-Maarja Päästekoolist.

Cristo Kens
Cristo Kens viskas Päästekooli vastu 30 punkti (foto: Ain Liiva)

Võrdset mängu jagus vaid esimeseks veerandajaks, mille järel oli seis 26:22 Haljala meeskonna kasuks. Sotid tehti lõplikult selgeks teisel veerandajal, mille RLV Massive 27:13 võitis ja poolajaks 53:35 eduseisu asus.

Taaskord vaid kuue mängijaga esindatud Päästekoolil ei õnnestunud mängu pööret tuua ka teisel poolajal. Tasa ja targu eduseisu kasvatanud RLV Massive võttis kaasa suure võidu.

Võitjate parimad olid Cristo Kens 30, kaheksa kaugviset tabanud Silver Ramul 27 ning Marko Kostap 21 punktiga. Päästekooli poolel tegi hooaja parima mängu Taavi Veevo, visates 26 punkti (sh 6 kolmest).

RLV Massive vajab põhiturniiril esikoha kindlustamiseks allesjäänud kahest kohtumisest ühte võitu, 5 võitu ja 6 kaotust kogunud Päästekool on mõneti ootamatult kukkunud kuuendale kohale ja võitleb play-off’i pääsemise nimel.