Jaanuari parimad mängijad on Ander Talu ja Olev Soolep

Eesti Ööjooks Kossuliiga annab koostöös Ballzy’ga igal kuul välja kuu parimate mängijate auhinnad. Kui hooaja esimeses pooles valisime testturniiri kummagi alagrupi parimaid, siis hooaja teises pooles anname auhinnad meistri- ja esiliiga kuu parimatele ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad.

Ander Talu
Meistriliiga jaanuari parim mängija on Ander Talu (foto: Ain Liiva)

Meistriliiga jaanuarikuu parim mängija on Ander Talu. RSK Tarvas I meeskond pidas jaanuaris kaks kohtumist, neist üks oli väga emotsionaalne ja võitluslik vastasseis Kadrina Karudega. Talu teeneid 88:77 võidus on raske alahinnata, sest just tema 30 punkti vedasid Tarva võidule. Jaanuari keskmine punktisaak oli tal 24 punkti.

Esiliiga jaanuari parim mängija on Olev Soolep. Tasa ja targu oma asju ajades on Ilves Transport taas Eesti Ööjooks Kossuliiga esiliigas juhtohjad haaranud. Jaanuaris teeniti turniiritabelisse juurde 3 kindlat võitu ning parimas hoos oli Olev Soolep, kes viskas keskmiselt 21 punkti mängus.

Olev Soolep
Esiliiga jaanuari parim mängija on Olev Soolep (nr 9, foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Eesti Ööjooks Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna – kinkekoti, mis sisaldab 40 euro väärtuses erinevat korvpallivarustust.