SK KNT kodusaalis Aasperele võimalust ei andnud

Esiliiga mängunädala avasid Kundas kohalik SK KNT ja SK Aaspere. Kodumeeskond Aasperele võimalust ei andnud ning kirjutas turniiritabelisse võidupunktid tulemusega 83:62.

SK KNT
SK KNT sai kodusaalis kindla võidu SK Aaspere üle (foto: Ain Liiva)

Suur vahe tehti sisse esimesel poolajal – esimesel veerandajal lubati Aasperel visata vaid 9 punkti ning ise vastati 21ga, poolajavile kõlades oli seis juba 47:22. Teisel poolajal võtsid Kunda pallurid hoogu maha ning vormistasid kindla võidu.

Ühtlaselt skoori teinud SK KNT resultatiivseim oli Aleks Traumann 21 punktiga, Toomas Hain lisas 19 punkti. SK Aaspere parim oli samuti 21 punkti visanud Aivo Aru.

7 võitu ja 5 kaotust kogunud SK KNT on Eesti Ööjooks Kossuliiga esiliiga viiendal kohal, SK Aaspere on 2 võidu ja 13 kaotusega turniiritabeli lõpus.