RLV Massive võttis Rakveres kindla võidu

RSK Tarvas II meeskond võõrustas värsket karikavõitjat RLV Massive meeskond ning pidi tunnistama vastase 85:63 paremust.

Cristo Kens
Cristo Kens viskas 20 punkti (foto: Ain Liiva)

Võrdset mängu jagus esimese veerandaja kaheksanda minutini, mil seis tablool oli 12:12. RLV Massive lõpetas aga esimese perioodi 10:0 spurdiga ning kasvatas poolajaks eduseisu 49:33-le.

Kolmandal veerandajal õnnestus Rakvere noortel korraks vahe taas 10-le punktile vähendada (61:51), kuid rohkemaks sel korral jaksu ei olnud ning Haljala meeskond võttis kogemuste ja jõuga oma.

Võitjate parim oli Cristo Kens 20 punktiga, Roman Konontšuk lisas 16 punkti. RSK Tarvas II meeskonda vedasid harjumuspäraselt Martin Laandu ja Kristo Tammiksaar, kes viskasid vastavalt 16 ja 15 punkti.

Kuuest mängust viis võitu kogunud RLV Massive jätkab liidrina, vastupidise saldoga Tarvas II on 8. kohal.