Ramuli 48 punkti olid Päästekoolile liiast

Eesti Ööjooks Kossuliiga meistriliigas jätkas võidumarssi 1JVBr meeskond, alistades võõrsil kindlalt 94:75 Väike-Maarja Päästekooli.

Sander Ramul
Sander Ramul kostitas Päästekooli 48 punktiga (foto: Ain Liiva)

Tasavägiselt kulgenud avaperioodil hoidis kerget initsiatiivi Väike-Maarja meeskond, Sander Ramuli 7 punkti toel võitis avaveerandi siiski 27:20 1JVBr. Teise veerandaja alguses tegid külalised kolme minutiga veel 10:2 vahespurdi ning asusid juba 37:22 eduseisu. Päästekool küll kosus, kuid poolaja viimane minut kuulus taas ajateenijatele, kes puhkepausiks vahe 48:38-le kasvatasid.

Teisel poolajal mängupildis muudatust ei toimunud – külalismeeskond kontrollis asjade käiku ning Sander Ramuli imelise viskepäeva toel tüüriti mäng kindlalt võidusadamasse.

Võitjate parimana viskas Sander Ramul koguni 48 punkti, Johannes Välb lisas 19 punkti. Päästekooli parimad olid Ekke Lõhmus 24 ning Taavi Leinart 16 punktiga.