Raigo Pärs

Hulja meeskond sihib taas kohta finaalpäeval

Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga mullune hõbedameeskond oli Hulja (endise nimega Ekonet Eesti), kes on igal Kossuliiga hooajal esiliiga finaalpäevale jõudnud.

Teemegi siinkohal Kadrina valla meeskonnaga lähemalt tutvust. Uurisime võistkonna eestvedajalt Raigo Pärsilt, mida Hulja meeskonnalt uuel hooajal oodata võib.

Eelmisel hooajal võitsite esiliiga põhiturniiri ja jõudsite finaali, kuid hooaja tähtsaim mäng ebaõnnestus. Kas Kossuliiga hooaeg oli teie jaoks kokkuvõttes siiski õnnestumine või olid eesmärgid suuremad?

Kahjuks tuleb tõesti tunnistada, et hooaja tähtsaim mäng ebaõnnestus, aga selline see finaalpäev on – kõik sõltub ühest mängust. See võib õnnestuda ja võib ka mitte. Ilmselgelt oli Ilves Transport finaaliks paremini valmis ning kontrollis mängu alates esimesest minutist. Kahju, et finaal ei olnud finaali vääriline. Põhihooajal jäid meie mängud 1-1 ehk isiklikult lootsin, et tuleb kõva andmine. Fännid väärisid meie poolt paremat esitust!

Kas uuel hooajal jätkate suures plaanis sama koosseisuga või on tulemas ka muudatusi?

Meil on aastaid on olnud üks ja sama mõnus punt ning oleme nö kokku kasvanud. Mõnel aastal on küll mõni noormängija meiega liitunud, aga põhituumik on samaks jäänud. Paar lahkujat siiski on – Andres Saukas mängib uuel hooajal Sõmeru meeskonnas ja Tristan Frederik Murumägi Kadrina Karudes.

Kumb teie meeskonnas domineerib – kas soov heade sõpradega palliplatsil mõnusalt aega veeta või sportlik printsiip ehk võit iga hinna eest?

Kuidas võtta… päris nii ei saa öelda, et mängime ainult sõpradega mängimise pärast. Kindlasti on oma osa siiski sportlikul printsiibil ehk võidul, küll aga mitte sellisel võidul, et võit iga hinna eest. Fair play! Kui kaotame, siis järelikult oli vastane parem ja au vastasele, surume kätt ning viha ei pea. Teeme trennides omad järeldused ja proovime järgmine kord uuesti ning paremini.

Kuidas Hulja mängijad ennast suvel vormis hoiavad ning millal algasid ühised treeningud uueks hooajaks?

Naljaga pooleks tahaks loota ja uskuda, et kõik mehed on suve läbi korralikult jooksmas käinud ja võib-olla ka kangisaalis rassinud. Treeningutega tegime algust 4. septembril ja üldjuhul treenime 2 korda nädalas.

Mida ootate Lääne-Virumaa Kossuliiga uuelt hooajalt ning kas seate endale ka mingid eesmärgid?

Lääne-Virumaa Kossuliiga toimib, on seda aastaid teinud ja suur kummardus kõigile, kes selle toimimisse oma panuse on andnud. Respect! Mina isiklikult juba ootan uue hooaja algust, et saaks ketsid jalga tõmmata ja vastastega mõõtu võtta. Eesmärgiks on koht finaalpäeval, medal on boonuseks.

Kes mängivad kevadel Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga finaalis?

Kindel favoriit finaalikohale on ilmselgelt Ilves Transport, sest kuulujuttude järgi liitub nendega Kristo Saage ehk meeskond on veel tugevam kui seni. Kuidagi ei tahaks ka Hulja meeskonda finaalist välja jätta, aga vastan siis pigem nii, et teine finaalikoht läheb jagamisele Hulja, BGM Ehituse ja SK KNT vahel. Ma ei alahinda Sõmerut ja JaKonEhitus/Tapat (endine Tamsalu), aga keegi pidi välja jääma.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.