Poolfinaali avamängu võitis RLV Massive

Karikavõistluste poolfinaali avamängus võttis RLV Massive kodusaaalis Simuna Spordiklubi vastu küll kindla 92:79 võidu, kuid jättis siiski kordusmänguks võimaluse ka vastasele.

RLV Massive - RSK Tarvas I
RLV Massive läheb poolfinaali korduskohtumisele 13-punktilises eduseisus (foto: Ain Liiva)

Kohtumise algus ennustas väga ühepoolset poolfinaali – 7:5 eduseisult läks Massive oma teed. Veerandaja lõpus visati kahe minuti jooksul 15 vastuseta punkti ning juhiti juba 31:10. RLV Massive punktidest pooled olid selleks hetkeks toonud Sander Ramul.

Teisel veerandajal kasvas vahe juba enam kui 30-punktiliseks (42:11) ning tundus, et Simuna meeskonna rong on selleks korraks läinud. Poolaja teises pooles mäng siiski võrdsustus ning pikale puhkepausile mindi RLV Massive 55:33 juhtimisel.

Teisel poolajal suutis kodumeeskond taas vahe suuremaks kasvatada, kuid mängu lõpu edenedes hakkas Simuna SK vaikselt järgi võtma. Ainar Villersi vedamisel suutsid Simuna mängijad lõpuvileks vahe vaid 13-punktiliseks vähendada, mis jätab korduskohtumiseks mõlemale poolele võimaluse. Arvestades Simuna meeskonna selle hooaja hoogu kodupubliku ees, ei saa RLV Massive kätte võidetud eduga end veel finaalipääsenuks lugeda.

Sander Ramul oli võitjate parim 32 punktiga, kaotajate poolel vastas Kaspar Põldmaa 29 punktiga.

Mõlemal meeskonnal on võimalik pühapäeval 19. novembril kell 14:00 Simunas toimuvale kordusmängule ka lisakäike juurde tuua – RLV Massive ridades ei teinud kaasa nende liider Roman Konontšuk, Simuna SK tundis puudust tavapärastelt algviisikusse kuuluvatest Alo Põldmaast ning Karlis Karmist. Peaks ka “vanameister” Rauno Lett end kohale ajama, läheb Simunas tõeliselt põnevaks.