RLV Massive

Päästekoolile ülekaalukas võit RLV Massive üle

Meistriliiga kohtumine igipõliste rivaalide RLV Massive ja Väike-Maarja Päästekooli vahel kujunes ootamatult ühepoolseks – Päästekool võttis võõrsil 106:73 võidu.

Võrdset mängu jagus kuuenda minutini, mil seis tablool näitas 15:15. Seejärel tegi Väike-Maarja meeskond kolme minutiga koguni 17:0 vahespurdi ning võitis esimese perioodi 32:20. Teisel veerandajal jätkus mäng külaliste domineerimisel, kes kasvatasid poolajaks vahe juba 58:34-le.

Teise poolaja alguses õnnestus Päästekoolil teha veel üks 13:0 spurt ning tablool oli seisuks juba 71:35. Kohtumise lõpp enam muutust ei toonud ning Väike-Maarja meeskond sai kirja ülekaaluka võidu.

Hullumeelses hoos oli taas Kristo Saage, kes tabas 12 kaugviset ning kogus 44 punkti, veel 4 Päästekooli mängijat jõudis kahekohalise punktiskoorini. RLV Massive võistkonna veduriks oli Roman Konontšuk 29 punktiga.

Päästekool on kolmest mängust võitnud kaks ning RLV Massive ühe. Turniiritabelis jagab Väike-Maarja meeskond 1.-2. kohta Kadrina Karudega, RLV Massive päralt on 4.-5. koht.