Kristo Saage

Oktoobri parimad mängijad on Kristo Saage ja Taimo Tiimus

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad.

Meistriliiga oktoobri parim mängija on Kristo Saage. Väike-Maarja Päästekooli saldoks kujunes oktoobris 2 võitu ja 1 kaotus. Maakonnaliigas väga pika vaheaja järel debüüdi teinud Saage tegi uues võistkonnas oma töö kogenud profina eeskujulikult ära – kolme mängu keskmisena temalt 31,7 punkti. Lisame siia juurde Ilves Transpordi eest karikavõistluste kaheksandikfinaalis Võsu meeskonna vastu visatud 49 punkti, mis aitasid meeskonna veerandfinaali ning kuu parima mängija osas kahtlusi ei ole.

Taimo Tiimus
Taimo Tiimus on esiliiga oktoobrikuu parim mängija

Esiliiga oktoobrikuu parim mängija on Taimo Tiimus. Aastase vaheaja järel liigaga taasliitunud (küll aste madalamal kui varem) BGM Ehitus on Tiimuse vedamisel liikunud kindlalt võidult võidule. Kolmes oktoobrikuu mängus “paugutas” skoorimist armastav ääremängija vastastele keskmiselt 38 (!) punkti mängus, seejuures teenis ta neis kolmes mängus kokku koguni 35 vabaviset, millest realiseeris 28 (80%).

Kuu parima mängija valimisel teevad tavapäraselt eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna on meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selguvad. Sel korral aga hääletamist ei toimunudki, sest ülaltoodud kahe mängija oktoobrikuu sooritused olid teistest mäejagu paremad ning valikuvõimalusi saigi kummas liigas olla vaid üks.

Kuu parimatele on Lääne-Virumaa Kossuliiga pikaaegne toetaja FIFAA välja pannud TF-1000 korvpalli, mis on ühtlasi ka Lääne-Virumaa Kossuliiga ametlik mängupall.Spalding TF-1000

 

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.