SK Aaspere

SK Aaspere sihiks on üle aastate play-off’i jõuda

Lääne-Virumaa Kossuliiga võistkondade tutvustamine hakkab jõudma lõpujoonele – eelviimase võistkonnana on luubi all maakonna korvpallikarussellil 20 aastat tiirelnud SK Aaspere meeskond. Võistkonna tegemiste kohta uurisime Marco Aitmanilt.

SK Aaspere meeskonna ülesandmislehte vaadates võiks eeldada, et olete üks play-off kohtadele mängiv meeskond, kuid viimasel kahel hooajal on teie hooaeg siiski põhiturniiriga lõppenud. Oskad Sa nüüd sügisel eelmisele hooajale tagasi vaadates hinnata, mille taha asi jäänud on?

Meie võistkonna motivatsioon kadus siis, kui pärast 2 aastat esiliiga finaalis otsustasime minna meistriliigasse. See oli vale tegu –  need mängud lõhkusid meie võistkonna ühtsust. Viimased 2 aastat oleme võtnud oma võistkonda noori mängijaid ning noorte ja vanade kokkusobimine on läinud vaevaliselt. Ja loomulikult meie põhimeeste Aivo Aru ja Tanel Virtmanni vähesed võimalused meid aidata.

Kas käesoleval hooajal jätkate suures plaanis sama koosseisuga või on ka muudatusi?

Võistkond on enamvähem sama. Kui keegi lisandub, siis mõni kohalik, kes leidnud et võiks uuesti proovida.

Kumb teie meeskonnas domineerib – kas soov heade sõpradega palliplatsil mõnusalt aega veeta või sportlik printsiip ehk võit iga hinna eest?

Loomulikult soov sõpradega palliplatsil mängida. Meie 5 mängijal – Marco Aitman, Tanel Toomejõe, Marko Lipp, Tanel Virtmann, Aivo Aru) täitub sellel hooajal SK Aaspere võistkonnas 20 aastat, lisaks on neid mehi, kes on kaasa löönud üle 10 aasta. Selliseid võistkondi pole just palju. Loomulikult on soov alati võita, kuid soov koos mängida on suurem.

Kuidas Aaspere tiimi mängijad ennast suvel vormis hoidsid ning millal algasid ühised treeningud uueks hooajaks?

Kui ausalt vastata, siis ühistreeninguid meil ei toimu. Haljalas on võimalik käia erinevatel aegadel saalis ja igaüks leiab endale sobiva päeva ise. Kord nädalas saab 5-7 meest ikka ühte trenni kokku ka.

Mida ootate Lääne-Virumaa Kossuliiga hooajalt ning kas seadsite endale ka mingid eesmärgid?

Loodan, et meie võistkond hakkab jälle mängu nautima. Esimene eesmärk on saada play-off’i ja kui kõik mehed kokku saame, on kõik võimalik.

Kes mängivad kevadel Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga finaalis?

Niikaua kui Ilves Transport mängib esiliigas, on nemad kindlad võitjad. Teist finalisti on raskem ennustada, sest ülejäänud on kõik võrdsed. Pakun siiski, et Sõmeru.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.