Novembri parimad mängijad on Sander Ramul ja Rainer Talpas

Jõulud on selleks aastaks selja taga ning on tagumine aeg välja kuulutada Lääne-Virumaa Kossuliiga novembrikuu parimad mängijad. Mõlema liiga kuu parimale mängijale on auhinna välja pannud meie hea koostööpartner Ballzy. 

Kossuliiga meistriliiga novembrikuu parim mängija on Sander Ramul
Meistriliiga novembrikuu parim mängija on Sander Ramul

Meistriliiga novembrikuu parim mängija on Sander Ramul. Kadrina Karude tagamängija oli meistriliiga möödunud kuu resultatiivseim mängija keskmiselt 26,75 punktiga mängu kohta. Nelja mängu seas oli ka kaks tõelist viskekontserti – just tema 30 punkti aitasid Karudel esimest korda sel hooajal alistada värske karikavõitja Väike-Maarja Päästekooli. Veel säravama esituse tegi Ramul aga Virumaa PK vastu, visates 39 punkti ning juhtides meeskonna kindla võiduni.

Esiliiga novembri parim mängija on Rainer Talpas. Hulja meeskond esineb tuntud stabiilsuses ning Talpase rolli nende selle hooaja heades esitustes on raske ülehinnata. Hulja on teeninud sel hooajal esiliigas vaid ühe kaotuse ning see juhtus novembris, kui põnevusheitluses vannuti alla Ilves Transpordile. Talpas viskas selles mängus 32 punkti ning tema novembrikuu keskmiseks kujunes 26 punkti.

Kossuliiga esiliiga novembri parim mängija Rainer Talpas
Esiliiga novembri parim mängija on Rainer Talpas

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna, milleks on 35-eurone kinkekaart.

Lääne-Virumaa Kossuliiga kuu parima kinkekaart
Kuu parimatele on auhinna välja pannud Ballzy

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.