Kristo Saage

Novembri parimad mängijad on Kristo Saage ja Taimo Tiimus

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad. Veel enne jõulupühade tähistamist saame välja hõigata novembri parimate nimed – tegemist on samade mängijatega, kes valiti parimaks ka eelmisel kuul.

Meistriliiga novembrikuu parim mängija on Kristo Saage. Väike-Maarja Päästekool võitis mõlemad novembris peetud mängud, seejuures RLV Massive pandi paika mäekõrguse ülekaaluga ning Saage panust on raske alahinnata – ta kostitas igipõlist rivaali 12 tabava kaugviskega ning kogus võimsad 44 punkti. Tema kahe mängu keskmiseks kujunes 32,5 punkti.

Veel vingemad sooritused pakkus koloriitne tagamängija aga karikavõistlustel, kus vedas Ilves Transpordi finaali, kukutades teekonnal nii Kadrina Karud kui oma teise “leivaisa” Väike-Maarja Päästekooli. Tema nelja mängu keskmine punktisaak karikavõistlustel oli koguni 40 punkti mängus ning poolfinaalis Päästekooli vastu ulmeline 45!

Taimo Tiimus
Taimo Tiimus on esiliiga novembri parim mängija (foto: Ain Liiva)

Esiliiga novembri parim mängija on Taimo Tiimus. BGM Ehitusel oli novembris mitu rasket kohtumist tugevate lähirivaalidega (Ilves Transport, Sõmeru) ning kõik viis mängu suudeti Tiimuse vedamisel võita. Eriti kuum oli oktoobri esiliiga parimaks nimetatud mängumehe käsi SK Aaspere vastu, kui ta kostitas vastaseid tervelt 48 punktiga.

Kuu parima mängija valimisel teevad tavapäraselt eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna on meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selguvad. Sel korral toimus hääletamine vaid esiliiga kuu parima valimise osas, sest meistriliigas oli Saage taaskord teistest mäekõrguselt üle.

Kuu parimatele on Lääne-Virumaa Kossuliiga pikaaegne toetaja FIFAA välja pannud TF-1000 korvpalli, mis on ühtlasi ka Lääne-Virumaa Kossuliiga ametlik mängupall.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.