Raigo Pärs

Meie napsas JaKon Ehituselt võidu

Esiliiga esimese ringi viimases kohtumises suutis meie Toidukaubad meeskond viimastel sekunditel alistada JaKon Ehitus/Tapa meeskonna 81:80.

JaKon Ehitus haaras kiirelt initsiatiivi, asus 9:2 juhtima ning võitis esimese veerandaja 22:16. Teise perioodi alguses kasvatasid külalised eduseisu juba 31:18-le, kuid poolajaks võttis kodumeeskond järele (40:34).

Võõrustajad jätkasid hoogsalt ka teise poolaja alguses – kolmanda veerandaja keskel pääseti 47:45 juhtima. Punkt-punkti heitluse tulemusel mindi viimasele vaatusele vastu JaKon Ehituse 59:57 eduseisul. Neljandal veerandajal hoidsid külalised kerget eduseisu, kuid korraks lasti perioodi keskel 69:68 juhtima ka kodumeeskond.

Kaks minutit enne kohtumise lõppu juhtis JaKon Ehitus 78:74, Raigo Pärsi kaugviske tulemusel jõudsid võõrustajad aga vaid punkti kaugusele. Livar Liblik viis külalised 80:77 juhtima, kuid viimane sõna jäi kodumeeskonnale, kes Pärsi nelja punkti toel viimastel sekunditel 81:80 võidu võttis.

Võitjate sangariks kerkinud Pärs oli 22 punktiga oma meeskonna parim. JaKon Ehitust ei päästnud kaotusest ka Livar Libliku 30 punkti.

Võit oleks JaKon Ehitus/Tapa meeskonna esimese ringi lõpuks teisele kohale tõstnud, kaotuse järel jagatakse 6 võidu ja 4 kaotusega 3.-6. kohta. Võistkond meie lõpetas esimese ringi 5 võidu ja 5 kaotusega, mis annab turniiritabelis 7.-8. koha.

Põhiturniir läheb nüüd väikesele jõulupuhkusele. Lääne-Virumaa Kossuliiga soovib kõigile häid jõule ning ootame teid 30. detsembril kell 18:00 Rakvere Spordikeskusesse kaasa elama Ilves Transport – RSK Tarvas karikafinaalile!